Vážení zákazníci, z důvodu státních svátků Vaše objednávky zpracujeme v úterý 2. 4. 2024. Děkujeme za pochopení.
 • - 70 %

  • Výprodej
  • Skladem

  FILTRY – průvodce digitálního fotografa

 • - 70 %

 • Kdy knihy expedujeme?
  90 Kč 299 Kč
  i
  -
  +

  Filtry v době digitální fotografie? Jistě! A hned ve dvojím provedení: před objektivem a digitální při zpracování snímků v počítači.

  Použití filtrů představovalo vždy určitý předěl oddělující běžné fotografy od těch zasvěcených. S příchodem digitální fotografie a zpracováním snímků na počítači se použití filtrů před objektivem sice poněkud omezilo, ale některé z nich jsou i v době digitálních efektů nezastupitelné. Kniha známého anglického krajináře a fotografa živé přírody Rosse Hoddinotta se věnuje především filtrům, které jsou použitelné i pro digitální fotografy: počínaje polarizačními filtry přes různé varianty neutrálních šedých filtrů a ukázky použití předsádkových čoček až po efektové filtry. Zmíněny jsou i barevné korekční filtry, jejichž účinek lze ale pohodlněji nahradit úpravami na počítači.

  V knize se zájemce seznámí s technickým řešením a systémy filtrů, které jsou dnes dostupné nejen pro digitální zrcadlovky, ale i pro kompaktní fotoaparáty, a také s jejich praktickým použitím na řadě ukázek.

  Poslední část knihy je věnována počítačovým úpravám a simulaci různých filtrů v prostředí Adobe Photoshopu, většina postupů je však dobře aplikovatelná v jiných dostupných programech pro úpravu digitálních fotografií.

  Parametr Hodnota
  Autor Ross Hoddinott ( Zobrazit všechny knihy tohoto autora)
  Překlad Karel Beneš
  Rozměry 230 x 260 mm
  Datum vydání 2013
  Počet stran 144
  Typ vazby Měkká
  Přílohy -
  Barva plnobarevná
  ISBN tištěné knihy 978-80-7413-266-7
  EAN 9788074132667
  Katalogové číslo ZR743
  Vydavatel Zoner Press

  Úspěšně jste si rezervovali produkt:


  Otevíráte stránku v nepodporovaném prohlížeči!

  Prosím otevřete si jej v GOOGLE CHROME.