Vážení zákazníci, z důvodu státních svátků Vaše objednávky zpracujeme v úterý 2. 4. 2024. Děkujeme za pochopení.
 • - 10 %

  • Není na skladě
  • Skladem od: podzim

  Háčkování zvířátek

  Naučte se amigurumi

 • - 10 %

 • Kdy knihy expedujeme?
  332 Kč 369 Kč
  i
  Připravujeme

  Chcete se naučit háčkovat roztomilá zvířátka? Pak je tato kniha pro vás! Háčkování zvířátek od Lauren Bergstromové poskytuje jednoduché návody, jak si krok za krokem uháčkovat měkoučké hračky.

   

  Napadlo vás někdy, že byste si mohli uháčkovat lamu? Lva? Plameňáka? Lenochoda? A to všechno v takové velikosti, abyste se k nim mohli přitulit, nebo je použít jako pohodlný polštář? Je jedno, jestli háčkujete pro sebe, anebo pro své blízké, kterým chcete udělat radost – háčkovaná zvířátka jsou ideální dárek pro každého!

   

  Autorka se s vámi podělí o spoustu užitečných rad. Vysvětlí, jak vybrat přízi, jak pracovat s jednotlivými stehy a jak jednotlivá zvířátka vycpat. V zásobě má celou řadu tipů a triků, bez nichž se neobejdete, ať jste člověk, který háčkuje běžně, nebo úplný začátečník. Jednotlivé techniky snáz pochopíte díky fotografiím a ilustracím, které jsou nedílnou součástí knihy!

   

  V dnešní uspěchané době jsme zvyklí vytvářet věci, které jsou nějakým způsobem užitečné, a amigurumi* do takových představ kolikrát nezapadají. Jejich kouzlo přitom spočívá v konejšivém objetí, v tom, jak jsou měkoučká a jemná a jaký zklidňující účinek mohou mít.

   

  Radost z tvoření rovná se roztomilý výsledek. Díky těmto zvířátkům pookřejí děti i dospělí!

   

  * Amigurumi je složenina japonských slov AMI (háčkování) a NUIGURUMI (panenka).

   

  O autorce:

   

  Lauren je návrhářka háčkovaných zvířátek amigurumi a autorka návodů. Vydala knihy Mini Crochet Creatures a 101 Super Cute Things to Draw. Ve své tvorbě se inspiruje zvířaty a přírodou i japonskou kulturou roztomilosti kawaii, tedy vším, co je rozkošné, přítulné nebo malé. Háčkovat se naučila už jako dítě a amigurumi si zamilovala asi před 15 lety. Lauren se narodila v Jihoafrické republice, ale nyní žije v Kanadě, kde obývá malý domek plný roztomilých a chundelatých věcí.

  Další její práce najdete na mohumohu.com.

   

  Parametr Hodnota
  Autor Lauren Bergstromová ( Zobrazit všechny knihy tohoto autora)
  Překlad Hana Drozdová
  Jazyk český
  Rozměry 218 × 279 mm
  Datum vydání 2024
  Počet stran 128
  Typ vazby brožovaná
  Přílohy -
  Barva barevná
  ISBN tištěné knihy 978-80-7413-597-2
  EAN 9788074135972
  Katalogové číslo ZRK2404
  Vydavatel Zoner Press

  Úspěšně jste si rezervovali produkt:


  Otevíráte stránku v nepodporovaném prohlížeči!

  Prosím otevřete si jej v GOOGLE CHROME.