Vážení zákazníci, z důvodu státních svátků Vaše objednávky zpracujeme v úterý 2. 4. 2024. Děkujeme za pochopení.
 • - 10 %

 • Novinka
  • Není na skladě
  • Skladem od: podzim

  UMĚNÍ KRESLIT – MANGA FURRÍCI

  Naučte se kreslit postavy se zvířecími znaky

 • - 10 %

 • Novinka
 • Kdy knihy expedujeme?
  356 Kč 395 Kč
  i
  Připravujeme

  Chcete se naučit kreslit originální postavy se zvířecími znaky? Slyšeli jste už o furrících a fursonách? Vrhněte se do světa těch nejbáječnějších bytostí, které jsou všechno možné, jenom ne nudné!

   

  Kniha Umění kreslit – MANGA FURRÍCÍ (The Art of Drawing Manga Furries) přináší spoustu tipů, triků a srozumitelných postupů, díky kterým zvládnete vytvořit úžasné furry postavy! Najdete zde kemonomimi (lidé se zvířecími rysy), kemono (zvířata, která jednají jako lidé) i šupináče.

   

  Autorka a ilustrátorka Talia Horsburghová vás naučí, jak vybrat ty správné pomůcky a barvy, a provede vás tvorbou vlastní fursony (stvoření, které vystihuje osobnost kreslíře). Čekají na vás pasáže věnované kreslení výrazů a různých zvířecích částí těla, ale i stránky zaměřené na barevnou teorii a techniky, díky nimž se váš furrík mezi ostatním jenom tak neztratí! Chybět nebudou ani pomocné šablony, které vás v začátcích navedou správným směrem.

   

  Jestliže máte rádi postavy z mangy a anime, které se pyšní zvířecími oušky, tahle kniha vám pomůže pozvednout je na novou úroveň. Šupiny, peří, chlupy, drápy – fantazii se meze nekladou!

   

  O autorce:

   

  Talia Horsburghová je australská ilustrátorka známá především pod online přezdívkou Orbitalswan (@orbitalswan). Od skromných začátků, kdy na zemi dětského pokoje překreslovala obaly anime DVDček, po dokončení bakalářského studia na umělecké škole Queensland College of Art v roce 2016, Talia odjakživa cítila nadšení pro tvorbu a výuku umění.

  Za svou kariéru již stihla vést workshopy kreslení pro týmy významných společností, jako jsou například Google, Youtube nebo Pinterest. Talia je autorkou knihy Umění kreslit – MANGA, objevila se v různých magazínech a časopis NEO ji označil za „největší talent Západu“.

  Parametr Hodnota
  Autor Talia Horsburghová ( Zobrazit všechny knihy tohoto autora)
  Překlad Mgr. Pavla Němečková
  Rozměry 217 x 279 mm
  Datum vydání 2024
  Počet stran 128
  Typ vazby brožovaná
  Přílohy
  Barva barevná
  ISBN tištěné knihy 978-80-7413-606-1
  EAN 9788074136061
  Katalogové číslo ZRK2409
  Vydavatel Zoner Press

  Úspěšně jste si rezervovali produkt:


  Otevíráte stránku v nepodporovaném prohlížeči!

  Prosím otevřete si jej v GOOGLE CHROME.